ZAPRASZAMY NA SZTUKĘ PO SĄSIEDZKU
SZTUKA PO SĄSIEDZKU ![]()
![]()
Już dziś - 26 czerwca 2026 r. o godz. 19:30 w centrum Kielc wyjątkowe wydarzenie jakiego jeszcze nie było!
Zapraszamy na niezwykły spacer przez śródmieście, podczas którego spotkacie artystów tańca, teatru, opery i muzyki symfonicznej. Wspólnie odkryjemy miejską przestrzeń na nowo – pełną emocji, dźwięków i nieoczekiwanych artystycznych spotkań.
Trasa wydarzenia:
Plac Najświętszej Marii Panny → skrzyżowanie ul. Sienkiewicza i Małej → ul. Duża 8 → Rynek
Wystąpią artyści:
Kieleckiego Teatru Tańca
Filharmonii Świętokrzyskiej
Teatru im. S. Żeromskiego
Teatru Lalki i Aktora Kubuś
Chóru Antidotum
Chóru Kameralnego Fermata
Gościnni performerzy i śpiewacy operowi
Wstęp wolny!
Pamiętajcie - widzimy się o 19:30 pod Katedrą w Kielcach! ![]()
![]()
![]()
![]()
Program Przestrzenie Sztuki – Taniec jest finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.
#nimit#mkidn#PrzestrzenieSztukiTaniec2026#MinisterstwoKulturyiDziedzictwaNarodowego Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Narodowy Instytut Muzyki i Tańca

