Logo
  • Urząd Miasta Kielce
  • Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego

DŻEM na Święcie Wody w ramach Święto Kielc 2026

2026.06.26
Rozmiar tekstu:A-A+

🎸🔥💧 DŻEM na Święcie Wody w ramach Święto Kielc 2026💧🔥🎸

Już w sobotę, 27 czerwca, Park Miejski w Kielcach wypełni się dźwiękami jednej z największych legend polskiej muzyki! 🎶

🌟 DŻEM – jedna z najważniejszych formacji w historii polskiego rocka i bluesa – będzie gwiazdą tegorocznego Święta Wody 2026.❤️🎵

🎤 Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje zespołu oraz bluesowe brzmienia, które od lat przyciągają tłumy słuchaczy. To będzie sentymentalna podróż przez muzykę, która nie traci na sile mimo upływu czasu.

🎙️ Obecnie zespół występuje z Sebastianem Riedlem, który kontynuuje dziedzictwo swojego ojca i niesie dalej ducha klasycznego brzmienia Dżemu.

🎸 Skład zespołu:

• Sebastian Riedel – śpiew

• Adam Otręba – gitara

• Benedykt Otręba – gitara basowa, śpiew

• Jerzy Styczyński – gitara

• Zbigniew Szczerbiński – perkusja

• Janusz Borzucki – instrumenty klawiszowe

📅 Sobota, 27 czerwca 2026 r.

📍 Park Miejski w Kielcach

🕖 Godz. 19.00

Nie przegapcie tego wyjątkowego koncertu! Zabierzcie rodzinę, przyjaciół i wspólnie przeżyjmy wieczór pełen niezapomnianych emocji, świetnej muzyki i dobrej energii! 🤘💙

#Dżem#ŚwiętoWody2026#WodociągiKieleckie#ŚwiętoKielc#Kielce#KoncertDżem#Rock#Blues#MuzykaNaŻywo#ParkMiejski#SebastianRiedel#WeekendWKielcach#KieleckaKranówka🎸🎤💧🤘🎶