DŻEM na Święcie Wody w ramach Święto Kielc 2026
![]()
![]()
DŻEM na Święcie Wody w ramach Święto Kielc 2026![]()
![]()
![]()
Już w sobotę, 27 czerwca, Park Miejski w Kielcach wypełni się dźwiękami jednej z największych legend polskiej muzyki! ![]()
DŻEM – jedna z najważniejszych formacji w historii polskiego rocka i bluesa – będzie gwiazdą tegorocznego Święta Wody 2026.![]()
![]()
Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje zespołu oraz bluesowe brzmienia, które od lat przyciągają tłumy słuchaczy. To będzie sentymentalna podróż przez muzykę, która nie traci na sile mimo upływu czasu.
Obecnie zespół występuje z Sebastianem Riedlem, który kontynuuje dziedzictwo swojego ojca i niesie dalej ducha klasycznego brzmienia Dżemu.
Skład zespołu:
• Sebastian Riedel – śpiew
• Adam Otręba – gitara
• Benedykt Otręba – gitara basowa, śpiew
• Jerzy Styczyński – gitara
• Zbigniew Szczerbiński – perkusja
• Janusz Borzucki – instrumenty klawiszowe
Sobota, 27 czerwca 2026 r.
Park Miejski w Kielcach
Godz. 19.00
Nie przegapcie tego wyjątkowego koncertu! Zabierzcie rodzinę, przyjaciół i wspólnie przeżyjmy wieczór pełen niezapomnianych emocji, świetnej muzyki i dobrej energii! ![]()
![]()
#Dżem#ŚwiętoWody2026#WodociągiKieleckie#ŚwiętoKielc#Kielce#KoncertDżem#Rock#Blues#MuzykaNaŻywo#ParkMiejski#SebastianRiedel#WeekendWKielcach#KieleckaKranówka![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

